Leden 2012

I'm so sorry... / HIATUS

19. ledna 2012 v 20:39 | Ems
No moc nevím jak začít...
Stydím se za to že jsem to tu tak flákala, opravdu ano. Flákala no...slabý slovo. Že jsem to tu tak nechala stát a na všechny se vykašlala, naposledy jsem napsala skoro před 3 týdny.
Ale prostě jsem si potřebovala od blogu odpočinout, opravdu ano, a moc doufám že to chápete. Nemám žádnou výmluvu, prostě se mi nechtělo tu být, chtěla jsem si od blogu dát ÚPLNOU pauzu. Ano školy bylo hodně, času málo, ale nějaký se určitě našel, aspoň na to abych tu napsala, a moc se omlouvám že jsem nenapsala. Ale na Vaše blogy jsem stále chodila, opravdu! Moc ráad jsem je navštěvovala, ale jen jako návštěvnice, ne jako Aff (- nepsala jsem komenty).
Docela jsem přemýšlele jak to tady bude dál. prozatím dám Hiatus, protože Demi i tenhle blog mám opravdu ráda. Ale jde o to že Demi pro mě asi není tak...nevím prostě jaký slovo použít, asi něco jako zajímavá na přidávání. Demi mám hrozně moc ráda, její přístup k fanouškům, toho jak si váží i takových maličkostí a dokáže dát svou radost opravdu najevo, miluju její hlas a songy (hlavně poslední album - poslouchám ho pořád dokola), ale prostě mi příjde že to chce ještě něco víc abych s ní denně uložovala fotky a měla chuť informovat Vás o novinkách okolo Demi. Já osobně třeba moc nemám ráda její styl oblékání. Její šaty na červený koberec ano, ale né na candids. Teda jak co, třeba jednotlivý kousky se mi líbí, ale né jako komplet. A to je u blogu docela důležitý, když s dotyčnou celebritou ukládáte třeba i několik desítek fotek klidně i za den, aspoň tak si to myslím já.
Mám nový blog, který mě docela baví, ale založila jse ho teprv před pár dny. Už docela dlouho když se dívám na fotky dotyčné celebrity a na novinky, tak se s nima prostě chci podělit, když vidím že žádný jiný blog to ješě nemá. A to je to, prostě to zkusím, vždyť je to jen blog, jen zábava. Myslím že pokud mě ten blog nebude bavit, tak s blogováním zkončím úplně. Ještě sem ten blog psát nebudu. Jestli někoho zajímá adresa, nebo o kom blog je, tak Vám to nmožná napíšu ;)

Moc se Vám omlouvám, a doufám že to pochopíte. Tento článek ještě není definitivní konec. Jdu Vám oběhnout ;)

Jinak možná že semka pozdějc napíšu ten novej blog, a všechny affs si tam přesunu (pokud budou mít zájem). Ale ještě si to rozmyslím ;)

Šťastný Nový Rok!

1. ledna 2012 v 0:00 | Ems |  Christmas time od DemiDLovato!
Samozdřejmě že tohle je přednastavené, ale i tak bych Vám chtěla přesně v tenhle čas popřát šťastný nový rok! Přeju Vám hodně štěstí, zdraví, ať se pro Vás rok 2012 úspěšný, ať se Vám jen daří, a ať jste zdraví! Takže hodně štěstí v roce 2012!!!