Rozhovory

Kiss fm Interview

13. listopadu 2011 v 10:46 | Ems
Demi mluvila o Jingle Ballu, Joeov Jonasovi a jejím albu. Ten člověk to asi fakt neměl moc připravený, bylo vidět že Demi chce mluvit o svých plánech, albu, turné, Jingle Ballech atd., a on se jí pořád vyptával na Joa, a pak s tím že Demi udeřila Selenu, s tím mě FAKT dopálil. Demi byla jako vždy milá, ale pomalu to vyprchávalo, když se ptal na takové věci, já být Demi tak fakt řeknu že už o tom nechcu mluvit nebo to rovnou položím!

Rozhovor pro MTV / 14.10.2011

30. října 2011 v 13:03 | Ems
Omlouvám se že jsem tu teď nebyla, ale nebudu se vymlouvat na školu, protože mě hrozně chytla jedna knížka, tak jsem tu nebyla. Konkrétně knížka "Pýcha a Předsudek" (Jane O.). Četl jste to někdo? ;)
Mám tu pro Vás nový rozhovor rozdělený na několik částí dělaný pro MTV, fotky už jsem Vám dávala. V prvním mluví Demi o albu a odpovídá na dotazy fanoušků, ve druhém o její cestě, o sobě atd., ve třetím o lidech kteří jí pomáhali a o turné, a v posledním o mluví třeba o reakcích na Unbroken ;)

Eliana / celý rozhovor

23. října 2011 v 22:19 | Ems
Už jsem Vám jse přidávala náhled na rohovor pro brazilskou televizi Eliana. Psala jsem také, že dneska se to bude v Brazílii vysílat, takže video bude někdy kolem zítřka, ale našla jsem ho už teď večer! ;)

ET Canada / rozhovor

16. října 2011 v 13:39 | Ems
Dneska nejsou skoro žádné novinky, jen jedna, a to nový rozhovor pro ET Canada, takže opět dělaný v Torontu. Páni, Demi už tam udělala za ty tři dny nebo kolik tam je asi 6 rozhovorů :D V tomhle se baví o tom jak se cítí, o fanoušcích a taky samozdřejmě o hudbě, o cestování...

Rozhovor v Roz & Mocha Show KiSS 92.5 v Torontu / 14.10.2011 / rozhovor

15. října 2011 v 14:59 | Ems
Jak jsem psala, Demi byla včera v Show Roz & Mocha v rádiu KiSS 92.5, v Torontu, Kanadě. Teď tu pro Vás mám celý rozhovor. Demi mluvila o hudbě a fanoušcích, ale tak celkově o svém životě, jak se má, co dělá...byla tam zlatá ;)

VH1 Rozhovor

1. října 2011 v 19:06 | Ems
Tak a teť to, co mi dalo nejvíc práce. Když byla Demi 20.září ve stuidích VH1, tak se jí tam ptali na nějaké otázky které jí napsali fanoušci. Rozdělili to na 5 videí, které ale nejsou na YouTube, ale pouze na jejich stránce, takže nejdou vložit.
TADY si na ně můžete podívat(první část). Hrozně se mi líbí jak Demi nakonci napodobuje tu svoji maminku co říkala, je tam zlatá! Já jsem Vám to ale stejně přeložila, jednotlivé části podle toho jak je to oddělené ve videích je to tady oddělené oddělovači ;)
Opravdu je to hodně zajímavé a dovíte se tam o Demi spoustu věcí, ale mnohem víc než přečíst si toto doporučuju se na to podívat!


Je nějaký člověk se kterým bys ráda spolupracovala?
Mám jich hned několik. První je Kelly Clarkson, ktrá je mím idolem už od dětství. Druhý je Lil Wayne, a třetí Nicki Minaj. Bylo by tu úžasné!

Hádáš se někdy se svými sestrami? Pokud jo, proč?
Samozdřejmě. S mojí mladší sestrou ani ne, protože je mezi námi velký věkový rozdíl. Nemáme se proč hádat. Navíc tráví víc času se svými kamarády než se mnou, takže jsem spokojená. Ale s mojí starší sestrou se hádám, ale většinou jen kvůli maličkostem. Většinou kvůli oblečení nebo "myslela jsm že mi s tím pomůžeš ještě dneska" a nepomohla. Tyto typy hádek jsou hloupé.

Jaká je Tvoje oblíbená značka make-upu?
Mám jich několik. Miluju "Nars", "Make-up 4EVER" a "Mac".

Co jsi udělala nejhloupějšího pro své rodiče/celkově?
Když mi bylo 13 tak jsme měli nové auto a já jsem ho ukradla. Jela jsem za svými kamarády a vrátila se někdy kolem 04:30, byl z toho velký problém. Když jsem přišla dům můj tatínek stál v okně jen ve spodním prádle a maminka křičela že zavolá policii, a řekli mi že to bylo opravdu velice velice houpé. Já jsem to udělala pro svoje narozeniny a spoustu dalších věcí. To byla asi ta nejhloupější věc kterou jsem v životě udělala.


Uvažuješ o songu ve španělštině pro fanoušky v Jižní Americe?
Bohužel jsem song ve španělštině na album nenahrála., ale doufám že to bude na dalším albu. Člověk nikdy neví, možná se to stane. Ale i tak mám song Rascacielos, což je Skyscraper ve španělštině.

Co ti chybí nejvíc se Sonny ve Velkém Světě?
Musím říc že mi chybí většina lidí. Obsazení mi bylo opravdu velmi blízké. Pracovní dny z Tiffany, Brandonem a Dugem byli úžasné. Opravdu jsem se bavila a nepřestávala se smát.

Který song z Unbroken tě nejvíc ztotožňujě?
Myslím že je to Love of a Daughter, protože ten song je velmi osobní a blízký mému srdci.

Co za oblečení se ti nevíc líbí a jaká je tvoje nejoblíbenější barva?
Ráda se oblíkám do oblečení ve kterém se cítím pohodlně, takže se cítím šťastná. A moje oblíbená barva...asi...zlatá.

Jaké jsou tvoje nadcházející projekty?
Zatím jsem byla zaměřená na album Unbroken které právě vyšlo. Ale je možné, pravděpodobné, a já doufám že brzy bude...turné!


Kteří umělci R & B a soul tě nejvíc inspirují?
Rozhodně je pro mě velice inspirativní Jennifer Hudson. Je to velmi duchovní, zpívá s velkou vášní, a její hlas...miluju ho. Inspiruje mě také Adele.

Jaký je to pocit být zpátky na pódiu, před fanoušky a zpívat nové songy?
Opravdu úžasné. Zpívání nových songů před fanoušky je jedna z nejlepších částí mé práce. Mohu spojit cizí lidi s mojí hudbou. Skutečnost, že mám tolik fanoušků je pro mě neuvěřitelná. Miluju svoji práci.

Jaký bude další singl?
Další singl bude nejspíš "Who's That Boy" ve spolupráci s Devem. Jsem z toho nadšená. Tento další singl bude dost legrační. Tento song je ideální pro uvolnění při řízení auta nebo pro setkání s přáteli.

Myslíš že se v budoucnu vrátíš k pop-rockovému stylu hudby?
Upřímně, nevím. Nevím, asi bych se musela změnit, ale nevím, další album může být klidně ve stylu country. Bude záležet na tom jak se budu cítit.

Kdo je tvoje inspirace a co tě vede k tomu být silná?
Musím říct že mojí inspirací je moje maminka. Hodně se změnila ale stále zůstává silná. Pomáhá mi každý od toho co vstanu z postele. Pomáhá mi i s mými hloupými problémy. Je to moje hrdinka.


Co ti pomohlo dostat se přes problémy s tvým tělem? Co můžeš dívkám poradit?
Určitě mi pomohlo každodenní oprakování před zrcadlem že jsem krásná. Vědomí, že problém není v mém těle, ale v tom co mám uvnitř. A pokud jde o radu, tak se zkuste podívat, co se teť děje ve vašem životě. Podívejte se jestli jsou tam nějaké věci díky kterým se můžete cítit šťastnější. Další kousek rady z mé přednášky o mých problémech. A pokud jsou vaše problémy závažné, nebojte se pořádat o pomoc.

Jaká je ta nejbláznivější kterou pro tebe udělal fanoušek?
Pravděpodobně to že kopírují mé jméno! Dělám si srandu, asi když tam byl fanoušek oblečený v Mrakodrapu. Udělalsi lepenkový kostým jako věž, a stál venku.

Psy nebo kočky?
Musím říct že psy, protože mám doma 4 a na kočky jsem alergická.

Jaká byla ta nejlepší část tvého prvního koncertu?
Myslím že být na jevišti a uvědomit si, že tito lidé jsou tu kvůli tobě. Je to neuvěřitelný pocit.


Myslíš že je divné když lidé ječí když tě vidí?
Myslím že je to trochu divné, ale pochopitelné. Beru to jako velké lichotky, také jsem to dělala když jsem viděla jiné umělce, takže vím jaké to je. Takže to pro mě vlastně není až tak zvláštní, myslím že je to neuvěřitelné, a zvláštní, protože jsem to taky dělala.

Jaké jsou tvoje oblíbené songy z Unbroken a proč?
Můj oblíbený song je Unbroken, protože je to hodně potenciální song. Miluju taky "Fix a Heart", což je song pro zlomené srdce. Miluju taky "Who's That Boy", protože to bude můj další singl.

Chtěla bys hrát v hororu?
Ano, s radostí, ale nechtěla bych být to kuřátko které běží kolem a křičí, chtěla bych hrát toho zlého člověka xD

Co máš radši? Redbull nebo Rockstar?
Musím říct že Redbull, protože jsem na něm závislá. Ne, dělám si srandu xD

Pokud bys mohla vybrat nejlepší song v historii, jaký by to byl?
Vybrala bych...Unbroken! xD Né, myslím že jeden z nejlepších songů je Yesterday od Beatles.

Insider Interview

1. října 2011 v 18:02 | Ems
Ještě tu mám video, které Demi natočila před její show v LA. Byla tam nádherná, moc jí to slušelo a krásně mluvila. Mluvila o tom jak se cítí, jak je ráda že je vzorem pro svoje fanoušky, kteří za ní chodí a říkají jí jak jim pomohla v jejich problémech. A taky o tom jak je šťastná na pódiu a že je ráda že tam může zase být ;)

Rozhovor / K-mart

9. září 2011 v 18:42 | Ems
Dems dělala rozhovor pro K-Mart, kde mluvila o svém novém albu ;)

Demi a Perez Hilton / rozhovory

1. září 2011 v 18:01 | Ems
Dems byla na akci pořádané Perezem Hiltonem, a v KISS FM rádiu dělala rozhovor. Je tam zlatá!

A dále Dems vystupovala na koncertě pořádaný Perezem Hiltonem, a tady je rozhovor:

E! News / rozhovor

1. září 2011 v 17:57 | Ems
Další rozhovor dělala Dems pro E! News, když měla Meet and Greet v LA. Mluvila o novém albu a fanoušcích ;)

Do Something Awards 2011 / Rozhovor

1. září 2011 v 17:56 | Ems
Mám tu jeden rozhovor, který Demi poskytla na červeném koberci "Do Sothing Awards".

Ryan Seacrest / rozhovor

1. září 2011 v 14:58 | Ems

Objevil se rozhovor s Ryanem Seacrestem z 22.srpna, kde Demi rpozradila datum jejích dvou koncertů!
Poslechnout si ho můžete ZDE!

Live Chat - 21.července 2011

1. září 2011 v 14:56 | Ems
Demi měla 21.července Live Chat, a opravdu překvapila! přivedla totiž její sestru Madison, která mimochodem hraje v Zoufalých Manželkách, přestavila španělskou verzi Skyscraper, a navíc řekla datum vydání svého nového alba!

 
 

Reklama